Kunngjøringer‎ > ‎

Sparebanken Møre Rosesvøm 2017

lagt inn 5. mar. 2017, 13:14 av Nettredaktør MSLK   [ oppdatert 5. mar. 2017, 13:18 ]

Tusen takk til svømmere, lagledere, dommere, funksjonærer og publikum som gjorde Rosesvøm 2017 til et flott stevne. En spesiell takk til IL Norodd, Brattvåg SK og Aalesund SLK som stilte med ekstra dommere.

Resultater

Alle resultatene ligger på Livetiming

Beste klubb

  1. Aalesund SLK (871 poeng)
  2. IL Norodd (474 poeng)
  3. Molde SLK (299 poeng)
  4. Orkanger IF (296 poeng)
  5. Brattvåg SK (286 poeng)
  6. Sunndal SLK (122 poeng)

Beste jente og gutt

Klasse Navn År Klubb Øvelse Tid Poeng
Gutt Knut Karstein Visnes 99 IL Norodd 100m rygg, herrer 59,98 542p
Jente Hedda Roth 01 Aalesund SLK 100m fri, damer 1.01,97 554p

KM-øvelser

Det er to juniorklasser: Yngre junior 11-14 år (2006 til 2003) og eldre junior 15-19 år (2002 til 1998).

100 m bytterfly - damer

  • 1. plass - eldre: Hedda Roth (01), Aalesunds SLK
  • 2. plass - eldre: Camilla Meland  (00), IL Norodd
  • 3. plass - eldre: Emilie Skogvoll Farstad (01), Brattvåg SK
  • -
  • 1. plass - yngre: June Nerland (04), Aalesunds SLK
  • 2. plass - yngre: Ingeborg Mittet Kaldhussæter (05), Aalesunds SLK
  • 3. plass - yngre: Sara Vaslag (04), Aalesunds SLK

100 m bytterfly - herrer

  • 1. plass - eldre: Laszlo Tolnai (01), IL Norodd
  • -
  • 1. plass - yngre: Aslak Mittet Kaldhussæter (03), Aalesunds SLK
  • 2. plass - yngre: Øystein Berg Nordhaug (04), Molde SLK
  • 3. plass - yngre: Kristoffer Hjeltnes (04), Aalesund SLK

100 m rygg - damer

  • 1. plass - eldre: Hedda Mork Henden (01), IL Norodd
  • 2. plass - eldre: Camilla Meland (00), IL Norodd
  • 3. plass - eldre: Emilie Skogvoll Farstad (01), Brattvåg SK
  • -
  • 1. plass - yngre: June Nerland (04), Aalesunds SLK
  • 2. plass - yngre: Erle Torvik Grinde (05), IL Norodd
  • 3. plass - yngre: Thea Nyhaug (03), Brattvåg SK

100 m rygg - herrer

  • 1. plass - eldre: Knut Karstein Visnes (99), IL Norodd
  • 2. plass - eldre: Eirik Norvoll Bjørnevik (01), Brattvåg SK
  • 3. plass - eldre: Levi Brevik (01), IL Norodd
  • -
  • 1. plass - yngre: Vetle Vikestad Løseth (04), Aalesunds SLK
  • 2. plass - yngre: Mats Norvoll Bjørnevik (04), Brattvåg SK
  • 3. plass - yngre: Adrian Skjegstad (06), Aalesunds SLK

100 m fri - damer

  • 1. plass - eldre: Hedda Roth (01), Aalesunds SLK
  • 2. plass - eldre: Camilla Meland (00), IL Norodd
  • 3. plass - eldre: Kristine Godager (98), Aalesunds SLK
  • -
  • 1. plass - yngre: Maja Gudmundsen Bakkenget (03), IL Norodd
  • 2. plass - yngre: June Nerland (04), Aalesunds SLK
  • 3. plass - yngre: Thea Nyhaug (03), Brattvåg SK

100 m fri - herrer

  • 1. plass - eldre: Laszlo Tolnai (01), IL Norodd
  • 2. plass - eldre: Eirik Norvoll Bjørnevik (01), Brattvåg SK
  • 3. plass - eldre: Guus Prins (98), Aalesunds SLK
  • -
  • 1. plass - yngre: Aslak Mittet Kaldhussæter (03), Aalesunds SLK
  • 2. plass - yngre: Vetle Vikestad Løseth (04), Aalesunds SLK
  • 3. plass - yngre: Magnus Kobbevik Mikalsen (04), Volda TIL
Comments